Restauracja

Od 2006 roku mamy zaszczyt podejmować naszych Gości w Restauracji „Kochanów” w Kochanowie. W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu Klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam organizację uroczystości rodzinnych i firmowych. Bazując na tym doświadczeniu zapraszamy serdecznie w nasze progi, przekonani, że spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania.

Starannie skomponowane menu zadowoli zarówno wielbicieli tradycyjnej kuchni polskiej, jak i Gości poszukujących nowych zestawień smakowych. Gwarancją jakości potraw serwowanych w Restauracji „Kochanów” jest przygotowywanie ich na bieżąco ze świeżych produktów.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości weselnych pozwala nam na służenie Państwu radą przy wyborze sprawdzonych i profesjonalnych firm świadczących usługi: fotografii ślubnej i plenerowej, florystyki, wyrobów cukierniczych oraz oprawy muzycznej.

Istnieje także możliwość organizacji imprez plenerowych.
Oferty gastronomiczne dla grup zorganizowanych ustalamy indywidualnie.

Uwzględniamy wszelkie sugestie i uwagi klientów.

W Restauracji “Kochanów” istnieje możliwość zorganizowania szkolenia firmowego, prezentacji produktów, czy konferencji. Dysponujemy trzema salami – odpowiednio na 20, 40 i 80 osób, w dowolnym układzie miejsc. Wyposażenie sal obejmuje: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart oraz mikrofon.

Zapraszamy:
Poniedziałek – Sobota 12.00 – 20.00
Niedziela 12.00 – 20.00

Oferta

Podziękowania i dyplomy