Restauracja

Od ponad jedenastu lat mamy zaszczyt podejmować naszych Gości w Restauracji „Kochanów” w Kochanowie. W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu Klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam organizację uroczystości rodzinnych i firmowych. Bazując na tym doświadczeniu zapraszamy serdecznie w nasze progi przekonani, że spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania.

Starannie skomponowane menu zadowoli zarówno wielbicieli tradycyjnej kuchni polskiej, jak i Gości poszukujących nowych zestawień smakowych. Gwarancją jakości potraw serwowanych w Restauracji „Kochanów” jest  przygotowywanie ich na bieżąco ze świeżych produktów.

 Wśród specjałów Szefa Kuchni:

Golonka pieczona w piwie z puree z grochu i zasmażaną kapustą
Pstrąg pieczony nadziewany jarzynami z pieczonymi ziemniakami

 

 

Organizujemy:

  • eleganckie przyjęcia,
  • bankiety,
  • komunie,
  • wesela do 120 osób,
  • na małej sali imprezy do 25 osób,
  • zabawy sylwestrowe i karnawałowe.

Istnieje także możliwość organizacji imprez plenerowych. Oferty gastronomiczne dla grup zorganizowanych ustalamy indywidualnie.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości weselnych pozwala nam na służenie Państwu radą przy wyborze sprawdzonych i profesjonalnych firm świadczących usługi: fotografii ślubnej i plenerowej, florystyki, wyrobów cukierniczych oraz oprawy muzycznej.

Uwzględniamy wszelkie sugestie i uwagi klientów.

W Restauracji “Kochanów” istnieje możliwość zorganizowania szkolenia firmowego, prezentacji produktów, czy konferencji. Dysponujemy trzema salami – odpowiednio na 20, 40 i 80 osób, w dowolnym układzie miejsc.  Wyposażenie sal obejmuje: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart oraz mikrofon.

Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco ze świeżych produktów. Czas oczekiwania do 25 minut.

Zapraszamy:

Poniedziałek 12.00 - 22.00

Wtorek - Sobota 11.00 - 22.00

Niedziela 12.00-  22.00